PINE NEEDLES

Ši arbata buvo užauginta ir pagaminta mažame kaimelyje, Junanio provincijoje, Linncango prefektūroje. Čia auginamas arbatos krūmas yra specialaus porūšio ir niekur kitur pasaulyje neauga. Vietiniai gyventojai jau daug metų gamina ir eksportuoja puikios kokybės arbatą, kuri dėl savo unikalių savybių labai mėgiama didžiuosiuose Kinijos ir Taivano miestuose bei už Kinijos ribų. Dabar jos galite paragauti ir Lietuvoje ir tik užsisakę www.sinensis.lt elektroninėje parduotuvėje.

Kuo ji tokia ypatinga? Visų pirma - dėl savo neįprastos žaliajai arbatai formos. Ji atrodo lyg būtų pagaminta iš žalių, gležnų adatėlių ir labiau panaši į pušies ar kedro spygliukus (dėl to toks ir arbatos pavadinimas), o ne į sudžiovintus arbatos lapus. Tokią arbatžolių formą galima išgauti tik formuojant lapus rankomis, tiksliai ir greitai. Dažniausiai tokią formą turi juodosios arbatos, nes žalią arbatą taip gaminti gana sudėtinga, reikia įgūdžių. Priešingu atveju ji gali būti negrįžtamai sugadinta (per didelis oksidacijos laipsnis žalią arbatą paverčia žemos kokybės, neskaniu, nepilnavertišku gėrimu). 
Tačiau mes arbatą labiausiai mėgstame ne už jos formą, spalvą, bet už skonį ir aromatą. Būtent dėl unikalaus arbatos krūmo ir arbatžolių  formos šios arbatos skonis yra nepakartojamas - gaivus, švelnus, natūraliai saldus. Galima pajusti citrusinių vaisių užuominas, šiek tiek aštrumo gurkšnio pabaigoje. Būtent arbatžolių forma neleidžia arbatai apkarsti netgi ir ilgą laiką laikant jas užplikytas. Galima gerti paprasčiausiai užpylus jas šiltu  vandeniu ir jo nenupilti (dar vadinamas "senelio" arbatos ruošimo stilius). Aromatas - lengvas žalumos, vaisių ir lauko gėlių. Kvepia vasara! Paragaukit

Surinkta: 2019 m. ankstyvas pavasaris

Surinkimo vieta: Junanio provincija, Lincango prefektūra, Dofu Zhai kaimas

Geriausia iki: 2020 m. pavasario

Kategorija: žalioji arbata

Paruošimo temperatūra: 80°C

Pirkti Pine Needles

0
PRADŽIA | PARDUOTUVĖ | KONTAKTAI | TAISYKLĖS | ARBATA | ARBATOS INDAI | ARBATOS BLOG'as  
           
2017 - 2020 © Sinensis                                                                                                   

 .