PU-ERH ŽALIOJI (RAW) KOLEKCINĖ ARBATA


NAN JIAN 912

RAW PU-ERH  arbata
2008 metų ekologiška (diskas)Šis puikus, 400 g „žaliojo“ PU-ERH arbatos diskas buvo pagamintas iš arbatos lapelių, surinktų Wuliangshan ir Lincang regionuose, Junanio provincijoje. Šie regionai yra laikomi vieni švariausių ir mažiausiai užterštų Kinijoje. Čia įsikūrę keli nacionaliniai parkai, juose draudžiama bet kokia teršianti gamtą pramoninė veikla. Nan Jian Tu Lin gamykla turi daugiau kaip 30 metų PU-ERH arbatos gamybos patirtį ir gamina vien tik ekologišką produkciją iš ekologiškos medžiagos. Šios gamyklos pagamintoms arbatoms būdinga tai, kad jos labai stipriai supresuojamos gamybos metu. Stipriai supresuota arbata pasižymi intensyvesniu ir stipresniu skoniu, bei puikiai stimuliuoja organizmą. Įvertinus tai, kad PU-ERH arbata gerėja metams bėgant, ji yra puikus pasirinkimas tikros arbatos kolekcionieriui. Šie arbatos diskai buvo laikomi ir brandinami beveik 10 metų ir laikui bėgant jų kokybė tik gerės, o vertė tik kils. Tai skani, sveika bei pelninga investicija!CHEN YUN YUAN CHA
RAW PU-ERH  arbata
2011 metų (diskas)

Šis puikus PU-ERH arbatos diskas buvo pagamintas ir supresuotas iš 2008 metų pavasarį surinktų ir saulėje išdžiovintų arbatos lapelių, nuskintų dvejuose skirtingose plantacijose Lincango prefektūroje, Junanio provincijoje. Žaliava arba “mao cha” buvo brandinama ir laikoma Dali mieste nuo 2008 metų ir per tą laiką jos skonis ypač sušvelnėjo, palaipsniui dingo aštrumas. Todėl arbatos mylėtojams beliko tik džiaugtis jos saldumu, stipriu stimuliuojančiu ir energetiniu poveikiu bei gėlių aromato užuominomis.

Užplikius arbatžoles, arbatos spalva tampa lengvai oranžine, skonis primena lengvą dūmą su mentolio, persiko ir tabako užuominomis. Skanaus! Puikus kolekcinis arbatos diskas! Puiki investicija ateičiai. Supresuota ir brandinama nuo 2011 metų!

.Pirkti
YIN XIANG
RAW PU-ERH  arbata
2012 metų (diskas)

Arbatos žaliava šiai „žaliai“ RAW PU-ERH arbatai buvo surinkta iš Lincangpo, Wu Liango ir Simao vietovių 2012 metais, o lapai žaliavai buvo skinami išskirtinais tik nuo senų ir laukinių arbatos medžių. Gamintojas stengėsi taip parinkti ir suderinti arbatžoles, kad jų  mišinys ir iš jo pagamintas galutinis produktas (arbatos diskas) puikiai tiktų arbatos kolekcionavimui ir  brandinimui, bei pagal kainą būtų prieinamas kiekvienam arbatos mylėtojui. Arbatos žaliava (lapeliai ir pumpurai) yra surinkta iš skirtingų arbatos auginimo regionų, pasižyminčių tik jiems būdingais skonio ir aromato akcentais. Sumaniai maišant žaliavą bei keičiant jos proporcijas diske,  sukiriama ši unikali, puikiai subalansuota, kompleksiška, įvairių atspalvių arbata, kurią geriant juntamas ir aštrumas, ir kartumas, ir saldumas, ir kepintos karamelės prieskonis bei lengvas dūmų aromatas. Kaip ir visų PU-ERH arbatų taip ir šios skonis laikui bėgant tik gerės, o vertė tik kils. PU-ERH arbata kaip ir vynas – laikui bėgant bręsta, taurėja, atsiranda vis daugiau skirtingų skonio ir aromato atspalvių. Tai ar ne laikas atrasti ką nors naujo? Puikus pasirinkimas arbatos kolekcionieriams!

Pirkti0
PRADŽIA | PARDUOTUVĖ | KONTAKTAI | TAISYKLĖS | ARBATA | ARBATOS INDAI | ARBATOS BLOG'as  
           
2017 - 2020 © Sinensis                                                                                                   

 .