SHANDONG LAOSHAN

Ši juodoji arbata yra užauginta ir meistriškai pagaminta Kinijoje, Šandongo provincijoje, netoli Čingdao miesto, Laošano kaime. Jis yra šalia šventais laikomų kalnų ir nelabai toli nuo Geltonosios jūros. Jau daug kartų augina arbatą Laošano kaime. Mes siūlome smulkių lapelių, pirmo skyninimo, labai aukštos kokybės (Imperial kategorijos) juodają arbatą.
Šią arbatą augina ir gamina Liangų šeima, kurie viska daro patys - augina arbatos krūmus ir juos prižiūri, kruopščiai skina ir rūšiuoja lapus, puikiai išmano ir patys atlieka visus gamybos proceso darbus. Jų arbatos plantacijos nėra labai didelės, todėl pagaminamų arbatžolių kiekis nėra didelis ir yra labai riboto leidimo. Žiemą ir rudenį jie uždengia arbatos krūmus specialia medžiaga, kuri juos saugo nuo šalčio ir žvarbaus vėjo.
Apie arbatos kokybę kalba ne tik jos kilmės vieta ir pagaminimo būdas, bet ir jos išvaizda - maži lapeliai po apdirbimo virsta mažomis, blizgančiomis, tamsiais juodomis pusžiedžio formos arbatžolėmis. Užplikytos arbatos spalva aukso spalvos ir stipriai skiriasi nuo kitų tradicinių juodųjų arbatų. Šios arbatos skonis yra gana neįprastas - švelnus, bet kartu ir intensyvus, jaučiasi ryškus šokolado ir kvepenės  (osmanthus) prieskonis. Bet svarbiausia - geriant ją, jaučiamas ganėtinai stiprus natūralus saldumas. Žmonės dažnai klausia, ar ruošiant šią arbatą nebuvo pridėta cukraus - ne, tikrai nebuvo! Paragaukit, skanaus!
Surinkta: 2019 m. pavasaris, gegužės mėnuo
Surinkimo vieta: Kinija, Šandongo provincija, Laošano kaimas
Geriausia iki: 2021m. pavasario
Kategorija: juodoji arbata
Paruošimo temperatūra: 95°C - 100°C

Pirkti

0
PRADŽIA | PARDUOTUVĖ | KONTAKTAI | TAISYKLĖS | ARBATA | ARBATOS INDAI | ARBATOS BLOG'as  
           
2017 - 2020 © Sinensis                                                                                                   

 .