IMPERATORIŠKA GOLDEN NEEDLE

Tai aukščiausios kategorijos juodoji arbata iš Kinijos, Junanio provincijos, Simao prefektūros, Arbatžolių pagaminimui naudojami tik aukščiausios kategorijos arbatos medžių žaliava - ką tik prasikalę ir dar neišsiskleidę pumpurai. Ši arbata nustebins ne tik puikia, juodąjai arbatai nebūdinga, šviesia spalva, bet ir sodriu, stipriu, kepinius primenančiu, kvapu. Tokios juodosios arbatos jūs tikrai dar nesate ragavę! Pumpurai šiai arbatai yra skinami tik rankomis (kitaip paprasčiausiai neįmanoma), jie labai trumpai vytinami saulėje ir po to oksiduojami drėgnoje ir aukštoje temperatūroje trumpą laiką. Kadangi arbata gaminama tik iš pumpurų, jos nereikia formuoti, kad suteikti formą (kaip daroma daugumai juodųjų arbatų), taigi ji visiškai nepaveikta mechaniškai, o tai leidžia išsaugoti ypač daug natūralių, naudingų medžiagų ir žinoma, sveikatai naudingų antioksidantų. 
Arbata natūraliai saldi, stipraus skonio ir kvapo, jaučiamas kepinių, salyklo, šokolado prieskonis. Nurijus gurkšnį, arbatos skonis dar ilgai jaučiamas burnoje,o likutinis  poskonis švelniai glosto jūsų gomurį.Tokios kokybės arbatą būtina plikyti kelis kartus ir kiekvieną kartą arbata atsiskleis naujai. Skanaus! 
Puikiai tinka gerti ne tik kasdien, bet ir per šventes. Jūsų artimieji ir svečiai bus maloniai nustebinti, o arbatos gėrimas puikiai paįvairins jūsų bendravimą!

Pirkti

0
PRADŽIA | PARDUOTUVĖ | KONTAKTAI | TAISYKLĖS | ARBATA | ARBATOS INDAI | ARBATOS BLOG'as  
           
2017 - 2020 © Sinensis                                                                                                   

 .